top of page

Hakkımızda

GERÇEK İTALYAN DONDURMASI ​ARTIK İZMİR'DE...

Franco Fracasso, 1978 yılından beri İtalya'da lezzetli dondurmalar yapıyor. Yıllar sonra, 2010 yılında Çeşme'ye geliyor, burada tanıştığı Solmaz Hanım ile evleniyor ve birkaç yıl içinde gerçek İtalyan dondurmasını Franco dokunuşu ile Türkiye'de hayata geçirmek için birlikte harekete geçiyorlar. 

İşte, Da Franco markası böyle doğuyor. Başlangıçta Çeşme Dalyan Plaza bünyesinde hizmet veren Da Franco, 2018 yazından itibaren Alaçatı Hacımemiş'te kendi yerinde hizmet vermeyi sürdürüyor.

Özel lezzet, özenli bir üretim gerektirir. İşte bu sebeple, Da Franco dondurmaları İtalya'dan özel olarak getirtilmiş dondurma üretim makinesi, pastörizasyon ekipmanları, şok makinesi gibi birçok özel teçhizat ve Franco'nun el emeği ile üretilmektedir.

DA FRANCO'YA LEZZETİNİ VEREN DOĞALLIK...

Da Franco'yu özel kılan şey, lezzeti ile birlikte doğallığı elbette. Tüm dondurmalar taptaze, siparişten bir gün sonra üretiliyor. Her gün taptaze, birbirinden farklı çeşitler sunuyor.

Dondurmalarda yağ ve şeker oranı düşük - her yaştan her bireyin rahatça tüketebileceği, sağlıklı seçenekler sunuyor. Taze meyveler, katkısız, doğal ve kaliteli ürünlerle birleşip, bir de anlık üretim yapıldığında gerçek İtalyan lezzeti ortaya çıkıyor.

Solmaz Hanım'ın dikkatli seçimleri, mevsimlik meyvelerin en güzellerini dondurma ile buluşturuyor, meyve yerine geçecek hiçbir katkı maddesi ya da aroma kullanılmıyor. 

fotti.jpg
bottom of page